do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń:512 111 199 lub 502 420 403Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Produkt dnia
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS

30 999,00 zł

szt.
Łopatka do obracania Inox Landmann
Łopatka do obracania Inox Landmann

42,50 zł

Nóż Inox Landmann
Nóż Inox Landmann

35,00 zł

Grill Gazowy Broil King ROYAL 320
Grill Gazowy Broil King ROYAL 320

2 499,00 zł

Grill gazowy Napoleon  Rogue 365 PK
Grill gazowy Napoleon Rogue 365 PK

2 799,00 zł

Grill Gazowy Broil King Imperial S 690
Grill Gazowy Broil King Imperial S 690

21 799,00 zł

szt.
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha

3 660,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater +
Termometr Bezprzewodowy Meater +

459,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater
Termometr Bezprzewodowy Meater

359,00 zł

Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą

169,15 zł

Producenci

Wędzarnie domowe, prosty sposób na zdrową żywność

0

Z roku na rok coraz większa liczba ludzi rozwija swoje zamiłowanie do przygotowania zdrowych i naturalnych wyrobów w przydomowych wędzarniach. Kolejny sezon wędzarniczy rozkręca się, a jego kulminacją będzie okres Świąt Bożego Narodzenia i powitania Nowego Roku. Wielu z nas pragnie mieć w tym szczególnym okresie na swoich stołach zdrowe własnoręcznie przygotowane i uwędzone wyroby wędliniarskie, ryby i sery. Przygotowanie odpowiednich zalew i specjalnych solanek w których przygotujemy potrawy, to często wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie i każdy ma w tej kwestii swoje doświadczenia. Nowi zwolennicy domowego wędzenia, którzy dopiero wkraczają do wędzarniczej braci i stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, mogą skorzystać z doświadczeń, które bardzo łatwo znaleźć w internecie i literaturze fachowej.

 

 

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment  wędzarni, które z powodzeniem sprawdzą się podczas   wędzenia w domowych warunkach. Dzielimy je na te, w których czysty dym wędzarniczy i temperaturę podczas wędzenia uzyskujemy dzięki elektrycznym grzałkom kontrolującym cały proces oraz te, które cel ten osiągają dzięki gazowym palnikom.

Do pierwszej grupy zaliczamy Wędzarnie Kanadyjskiej firmy Bradley Smoker oraz polskiego producenta firmy Borniak.

 wędzarnia domowa

 

Kanadyjska firma Bradley Smoker oferuje elektryczne domowe wędzarnie, które produkują dym ze specjalnie preparowanych brykietów wykonanych z wyselekcjonowanych zrębek drewna z drzew liściastych. Spalające się brykiety dają czysty, wolny od gazów, kwasów i żywic dym przenikający i konserwujący wędzone produkty. Wędzarnie te są całkowicie zautomatyzowane, a proces wędzenia przebiega w izolowanych komorach przystosowanych do wędzenia zimnego lub dzięki zastosowaniu dodatkowych grzałek wędzenia na gorąco. Wędzarnie domowe Bradley proponowane są w dwóch wielkościach, dostosowanych do naszych potrzeb.

 wędzarnia domowa

 

Firma Borniak to polski producent domowych wędzarni elektrycznych, które do produkcji dymu wykorzystują zrębki wędzarnicze wyselekcjonowane z drzew liściastych rosnących w czystych ekologicznie rejonach Polski. Spalane w wędzarniach Borniak zrębki produkują całkowicie naturalny, wolny od chemicznych dodatków, pyłów i zanieczyszczeń dym przenikający i konserwujący wędzone produkty. Wędzarnie są częściowo zautomatyzowane, a proces wędzenia przebiega w izolowanych komorach przystosowanych do wędzenia zimnego lub dzięki zastosowaniu dodatkowych grzałek wędzenia na gorąco. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i ogranicza się jedynie do uzupełnienia wkładu do podajnika generatora dymu i kontroli temperatury procesu. Dzięki połączeniu wszystkich elementów wędzarni i zrębków w procesie wędzenia uzyskujemy wyroby charakteryzujące się trwałym smakiem, zapachem i barwą. Wędzarnie domowe Borniak proponowane są w dwóch wielkościach dostosowanych do potrzeb klientów, 70 lub 150 litrów.

 wędzarnia domowa

 

Absolutną nowością oferowaną w naszym sklepie jest domowa wędzarnia gazowa kanadyjskiej firmy Broil King specjalizującej się od wielu lat w produkcji najwyższej jakości grilli gazowych i wędzarni domowych. W wędzarni Broil King Smoke nośnikiem energii powodującej rozgrzanie wiórów drzewnych i komory wędzenia jest palnik zasilany gazem. Wędzarnia Broil King Smoke uruchamiana jest jednym przyciśnięciem zapalarki, która rozpala gazowy palnik pod komorą wędzenia. Temperaturę śledzimy na zamocowanym w drzwiach komory precyzyjnym termometrze i dostosowujemy ją do potrzeb znajdujących się w środku wyrobów.

 wędzarnia domowa

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium