do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń:512 111 199 lub 502 420 403Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Produkt dnia
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS

30 999,00 zł

szt.
Łopatka do obracania Inox Landmann
Łopatka do obracania Inox Landmann

42,50 zł

Nóż Inox Landmann
Nóż Inox Landmann

35,00 zł

Grill Gazowy Broil King ROYAL 320
Grill Gazowy Broil King ROYAL 320

2 499,00 zł

Grill gazowy Napoleon  Rogue 365 PK
Grill gazowy Napoleon Rogue 365 PK

2 799,00 zł

szt.
Grill Gazowy Broil King Imperial S 690
Grill Gazowy Broil King Imperial S 690

21 799,00 zł

szt.
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha

3 660,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater +
Termometr Bezprzewodowy Meater +

459,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater
Termometr Bezprzewodowy Meater

359,00 zł

szt.
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą

169,15 zł

Producenci

Marka Broil King to jeden z wiodących producentów grillów, który zdążył już przyzwyczaić nas do szerokiej oferty, a przede wszystkim do doskonałej jakości i wydajności wszystkich oferowanych urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje Seria Baron, która ma największą reprezentację. Nowe opuszczające kanadyjską fabrykę grille gazowe serii Baron w spektakularny sposób zdobywają setki nowych miłośników grillowania. Tu Broil King zrobił rzeczywiście ogromny krok naprzód, wyprzedzając konkurencję pod względem jakości i wyposażenia, ale także designu. Sprawdź 12 modeli i wybierz odpowiedni dla siebie.

Czym charakteryzuje się ta kolekcja? Można podać bardzo wiele odpowiedzi na to pytanie, gdyż została stworzona, aby spełniać wszystkie potrzeby miłośników grillowania. Seria Broil King Baron to kolekcja grilli gazowych, cieszących się uznaniem za funkcjonalność oraz wyjątkowe cechy, ułatwiające przygotowanie potraw, których na próżno szukać w innych modelach.

Do kluczowych cech, jakimi wyróżniają się grille gazowe Broil King z serii Baron, zalicza się m.in. wysoką jakość wykonania. Urządzenia są produkowane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna i aluminium, co zapewnia im odporność na warunki atmosferyczne oraz na codzienną eksploatację, w tym:

  • gorący tłuszcz,
  • plamy z jedzenia,
  • zarysowania sztućcami i narzędziami itp.

Co więcej, konstrukcja grilli gazowych Broil King z serii Baron jest solidna, co przekłada się na ich stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dostępne u nas modele mają grube, a przez to solidne ścianki korpusu, mocne nogi i kółka zaprojektowane do łatwego manewrowania, bez względu na rodzaj powierzchni. Cechy te gwarantują, że urządzenie pozostanie stabilne nawet podczas intensywnego grillowania. Nie trzeba więc martwić się przypadkowym przechyleniem lub przesunięciem, co mogłoby prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, takich jak oparzenia.

Nowa jakość grillowania – system grzewczy Dual-Tube™ i inne

Jedną z charakterystycznych cech grilli gazowych Baron marki Broil King jest innowacyjny system grzewczy Dual-Tube™, który zapewnia równomierną dystrybucję ciepła na całej powierzchni grillowania. Dzięki temu jedzenie jest poddane obróbce cieplnej z każdej strony, co przekłada się na jego lepszy smak i jakość. Urządzenia są wyposażone również w system Flav-R-Wave™, który także zapewnia optymalną dystrybucję ciepła, ale ma również inne zadanie — chroni palniki przed tłuszczem!

Każdy grill gazowy Broil King Baron jest ponadto wyposażony w elementy grzewcze o wysokiej mocy, co pozwala na szybkie osiągnięcie żądanej temperatury oraz efektywne grillowanie. Wiele modeli ma także boczne palniki, które umożliwiają jednoczesne przygotowywanie różnych dań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium