do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń:512 111 199 lub 502 420 403Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Produkt dnia
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS

30 999,00 zł

szt.
Łopatka do obracania Inox Landmann
Łopatka do obracania Inox Landmann

42,50 zł

Nóż Inox Landmann
Nóż Inox Landmann

35,00 zł

Grill Gazowy Broil King ROYAL 320
Grill Gazowy Broil King ROYAL 320

2 499,00 zł

Grill gazowy Napoleon  Rogue 365 PK
Grill gazowy Napoleon Rogue 365 PK

2 799,00 zł

Grill Gazowy Broil King Imperial S 690
Grill Gazowy Broil King Imperial S 690

21 799,00 zł

szt.
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha

3 660,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater +
Termometr Bezprzewodowy Meater +

459,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater
Termometr Bezprzewodowy Meater

359,00 zł

szt.
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą

169,15 zł

Producenci

W tej kolekcji znajdą Państwo produkty, które są jednymi z najbardziej znanych i cenionych urządzeń do grillowania na świecie.

Grille gazowe Napoleon to urządzenia o wyjątkowym wyposażeniu i solidnej jakości. Firma Napoleon przedstawia nowe podejście do grillowania poparte inżynieryjnymi rozwiązaniami i pasją do dostarczania produktów spełniających potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pod czujnym okiem technologów z najwyższej jakości materiałów powstają grille gazowe Napoleon. Produkowane są według najsurowszych norm bezpieczeństwa i najwyższych wskaźników wydajności. Ciągłe inwestycje w najnowsze technologie gwarantują zobowiązanie firmy skupionej na tworzeniu najlepszych grilli i akcesoriów dla osób ceniących wartość posiadania profesjonalnego i niezawodnego produktu

Historia firmy

Początków tego przedsiębiorstwa dopatruje się w roku 1976, w którym to obywatel Kanady - Wolfgang Schroeter - rozpoczął produkcję ogrodzeń. Wykorzystywał do tego stal, z której po jakimś czasie wyprodukował także swoje pierwsze urządzenie kuchenne – piec zasilany węglem. Produkt ten okazał się sukcesem, co w krótkim czasie doprowadziło do rozwoju firmy, która zaczęła produkować niemal wyłącznie wyposażenie kuchenne.

To zaś poskutkowało rebrandingiem przedsiębiorstwa i wprowadzeniem na rynek nowej gamy produktów. Tak narodziły się grille gazowe Napoleon. Produktem przełomowym był jednak model zaproponowany w 1981 roku. Miał on drzwiczki ze szkła ceramicznego oraz podwyższoną odporność na wysokie temperatury. Od razu skradł on serca użytkowników w Kanadzie. Dzięki temu firma Napoleon zaczęła się rozwijać jeszcze dynamiczniej i szybko stała się krajowym liderem produkcji grillów gazowych.

Grille gazowe Napoleon - z Kanady za ocean

Sława grillów gazowych firmy Napoleon szybko przedostała się poza granice Kanady, do jej południowego sąsiada - USA. Tam również urządzenia te zyskały szerokie grono miłośników i szybko stały się liderem na rynku. Po podbiciu Ameryki Północnej, ich sława dotarła do Europy.

Firma zaczęła dystrybuować je do Polski oraz 34 innych krajów w Europie i innych częściach świata! Teraz grille gazowe Napoleon są już synonimem wysokiej jakości oraz komfortu grillowania. Korzystają z nich zarówno użytkownicy prywatni, jak i profesjonalni kucharze pracujący w najróżniejszych lokalach gastronomicznych.

Grille gazowe Napoleon - oferta urządzeń

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia z najbardziej kultowych linii. Oferujemy grille gazowe Napoleon z serii Prestige, Rouge, Freestyle, Legend oraz TravelQ.

Wszystkie te urządzenia są zasilane gazowo i mają wiele nowoczesnych funkcji ułatwiających przyrządzanie potraw oraz szereg zabezpieczeń, zastosowany dla bezpieczeństwa użytkowników. O szczegółach każdego modelu przeczytacie Państwo na podstronach produktowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium