do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń: 502 420 403 lub 512 922 386 Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Przyprawy do grillowania BBQ

Promocje
Grill Gazowy Broil King BARON 490 Gaz Ziemny Ekspozycyjny
Grill Gazowy Broil King BARON 490 Gaz Ziemny Ekspozycyjny
8 699,00 zł 7 829,00 zł
szt.
Producenci

Zajmujemy się nie tylko dostarczaniem wysokiej jakości urządzeń do grillowania, ale także przydatnych części zamiennych. Mamy bogatą ofertę rusztów, aromatyzerów i nie tylko. W tej kolekcji zebraliśmy wszystkie dostępne w naszym sklepie palniki do grilli oraz zapalarki, czyli akcesoria, które mogą okazać się niezbędne do uruchomienia urządzenia i przygotowania smacznych potraw!

Zebrane tu produkty to wyroby marki Broil King. Pasują więc do urządzeń tejże firmy, a przy tym charakteryzują się niezwykle wysoką jakością, długą żywotnością oraz atrakcyjną ceną.

Oferta części zamiennych

W kolekcji tej proponujemy Państwu przede wszystkim palniki do grilli ROYAL 320, 340 oraz innych modeli. Akcesoria te zapewniają rozprowadzenie gazu na całej długości rury. To zaś przekłada się na jednolitą wysokość płomienia, a w efekcie – na uzyskanie jednakowych temperatur w urządzeniu.

Mamy również palniki do grilli Broil King Signet 40, 90 i Soveregin 90 oraz modele do urządzeń z serii Baron, które także zapewniają równomierne rozprowadzenie temperatury. Znajdą tu Państwo także palniki do grilli Broil King, które działają na podczerwień. Są one wyposażone w stalowy ruszt oraz praktyczną misę ociekową.

Zapalarki

W tej kolekcji zebraliśmy dla Państwa także łatwe w użyciu zapalarki piezoelektryczne do iskrowników. Mamy modele jednobiegunowe, mechaniczne z 2- letnią gwarancją. Oferujemy również modele dwubiegunowe.

Proponujemy też zapalarki elektroniczne:

  • 1-PIN,
  • 2-PIN,
  • 3-PIN,
  • 4-PIN,
  • 5-PIN

przeznaczone do wykorzystywania w grillach Broil King. Zapalarki z naszej oferty różnią się średnicą gwintu. Wiele modeli wymaga jednak zastosowania baterii (AA, LR03).

Pozostałe akcesoria

Kolekcję tę dopełniają pokrywy oraz elementy kuchenki bocznej, w tym klapki. Do wyboru są modele czarne oraz srebrne, dostosowane do urządzeń Baron, Signet, Regal, Imperial oraz innych.

Mamy również narzędzia do konserwacji palników, iskrowniki z przewodem, a także iskrowniki porcelanowe do modeli REGAL IMPERIAL, SIGNET, CROWN, ROYAL i GEM oraz wiele innych produktów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium