do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń: 502 420 403 lub 512 922 386 Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Przyprawy do grillowania BBQ

Promocje
Grill Gazowy Broil King BARON 490 Gaz Ziemny Ekspozycyjny
Grill Gazowy Broil King BARON 490 Gaz Ziemny Ekspozycyjny
8 699,00 zł 7 829,00 zł
szt.
Producenci

Jakie nowości proponuje Broil King ?

0

Do czarnej znanej już serii Broil King Baron dołącza nowy grill gazowy Baron 520 wyposażony w solidny żeliwny dwustronny ruszt składający się z 5 części. Zaliczany do segmentu dużych grilli gazowych Baron 520 został zbudowany zgodnie z technologią PGT. To  gwarancja najwyższych standardów grillowania. Charakterystyczne dla tego systemu są wytrzymałe dwustronne ruszty żeliwne, nakładki aromatyzujące Flav-R-Wave™, oraz 5 palników tubowych Dual-Tube™ o dużej mocy. Elementy te zamknięte w solidnym piekarniku zamykanym podwójnie izolowaną pokrywą kwalifikują grilla Baron 520 do grona najlepszych na rynku. Wielkość grilla Broil King Baron 520 będzie odpowiednia na duże rodzinne grillowanie, ale może też zainteresować firmy gastronomiczne i cateringowe.

grill broil king baron 520

Naszych klientów zainteresują z pewnością dwa nowe grille, które do uzyskania temperatury na rusztach wykorzystują drewno drzew liściastych w postaci pelletu. To nowy trend w grillowaniu.

Co to jest pellet ?

Pellet to granulat wyprodukowany z wiórków drzew liściastych. Wyselekcjonowane wiórki są  sprasowane w kontrolowanej wartości ciśnienia i gęstości. Dzięki temu są one wolne od powstających podczas spalania gazów, kwasów i żywic. Wysoka temperatura i dym powstający podczas spalania pelletu są czyste i dają wysublimowany zapach. Dzięki wysokiej kaloryczności pelletu możemy uzyskać temperatury od 60°C nawet do 300°C. To z kolei możliwość wykorzystania grilla do wędzenia, pieczenia i grillowania.

Grille na pellet Broil King Regal 500 i Broil King Regal 400

Grille Pellet  Broil King Regal to dwie konstrukcje i identycznym wyposażeniu. Większy z nich grill Broil King Pellet Regal 500 ma ogólną powierzchnię grillowania wynoszącą 5580 cm². Podstawą tej powierzchni jest 5 dwustronnych rusztów żeliwnych. Mniejszy grill Broil King Pellet Regal 400 jest posiadaczem 4 żeliwnych dwustronnych rusztów o powierzchni 3226 cm². Oba posiadają na wyposażeniu dwie sondy do pomiaru temperatury, które łączą się z telefonem przez Bluetooth. Aplikacja pozwala na zdalne sterowanie temperaturą w grillu, aby dopasować ją do konkretnych potraw. Grille Broil King Pellet Regal mają też funkcję sterowania ręcznego. W tym celu wykorzystujemy duży czytelny wyświetlacz wyposażony w podświetlane pokrętło, którym bardzo precyzyjnie ustawiamy wymaganą temperaturę wewnątrz piekarnika grilla. Ułatwiają nam to zaprogramowane przyciski z określoną temperaturą do wędzenia, pieczenia i grillowania. Grille na pellet serii Regal wyposażone są w rożen. Obracające się potrawy pieką się dzięki temu równo nie tracąc soczystości. Zbiornik na pellet zamocowany w grillach ma pojemność 10 kg. Gdy wypełnimy go w całości możemy grillować cały dzień.

 grill na pellet regal 500

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium