do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń:512 111 199 lub 502 420 403Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Produkt dnia
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS

30 999,00 zł

szt.
Łopatka do obracania Inox Landmann
Łopatka do obracania Inox Landmann

42,50 zł

Nóż Inox Landmann
Nóż Inox Landmann

35,00 zł

Grill Gazowy Broil King ROYAL 320
Grill Gazowy Broil King ROYAL 320

2 499,00 zł

Grill gazowy Napoleon  Rogue 365 PK
Grill gazowy Napoleon Rogue 365 PK

2 799,00 zł

Grill Gazowy Broil King Imperial S 690
Grill Gazowy Broil King Imperial S 690

21 799,00 zł

szt.
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha

3 660,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater +
Termometr Bezprzewodowy Meater +

459,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater
Termometr Bezprzewodowy Meater

359,00 zł

Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą

169,15 zł

Producenci

Jaki grill gazowy Broil King Monarch wybierzesz ?

0

Moment, w którym właściciele firmy Broil King zdecydowali się na powiększenie oferty o serię grillów Monarch 300, okazał się strzałem w dziesiątkę. Grille gazowe Monarch serii 300 idealnie wpasowały się pomiędzy modele Royal i Signet. Stały się one szczególnie atrakcyjne ze względu na niewielki rozmiar i wyposażenie zgodne z najwyższymi standardami, z jakich słynie Broil King. Wszystko, co najlepsze i sprawdzone w większych modelach serii Signet zostało wprowadzone do serii Monach. Grille gazowe Monarch 320, Monarch 340 i Monarch 390 to rodzinne modele gotowe obsłużyć grillowanie dla 4 do 6 osób. Dzięki wysokim temperaturom, jakie gwarantują te modele, nawet większa ilość gości nie będzie musiała długo czekać na smaczny poczęstunek. Pod tym względem są one uniwersalne.

Grille gazowe Broil King Monarch 300 to seria składająca się z trzech modeli różniących się dodatkowym wyposażeniem. Ich rozmiary są identyczne, a główna ich zaleta, to konstrukcja zgodna ze standardami Performance Grilling Technology, którymi szczyci się Broil King.

Standardy PGT omówimy na podstawowym modelu serii, którym jest grill gazowy Monarch 320.

  1. Olbrzymią zaletą jest głęboki, bardzo trwały i dobrze izolowany piekarnik. Jego dolna misa oraz pokrywa wykonane są z odlewu aluminiowego. To gwarancja utrzymania wewnątrz wysokich temperatur sięgających nawet 3500 Grillowany stek czy pizza będą miały w nim idealne temperatury. Materiał, z jakiego wykonany jest piekarnik, jest bardzo solidny i odporny na rdzę, co potwierdza 25-letnia gwarancja na ten element.
  2. Temperaturę w grillu zapewniają trzy opatentowane palniki Dual-TubeTM. Podwójne rury palników palą się podwójnymi rzędami otworów, osiągając wysokie temperatury w bardzo krótkim czasie. Gwarantują też równomierne rozgrzewanie całej powierzchni grilla.
  3. Nad palnikami działa unikalny system Flav-R-WaweTM potocznie nazwany aromatyzerami. To specjalnie wyprofilowane stalowe nakładki. Ich zadaniem jest ochrona palników, równomierny rozkład temperatur oraz aromatyzowanie potraw znajdujących się na rusztach grilla.
  4. Ruszty żeliwne o dwustronnej budowie, mają po jednej stronie ostre krawędzie idealne do mięs i steków. Druga ich strona posiada rowek gromadzący tłuszcz , którego nadmiar kierują do zbiornika pod piekarnikiem.
  5. Precyzyjną kontrolę temperatury zapewniają zawory Linear-FlowTM, które współpracują z pokrętłami Sensi-TouchTM. 180-stopniowa płynna regulacja zaworów ułatwia utrzymanie wymaganych temperatur w zależności od potrzeb.

grill gazowy Monarch 320 broil king

Grill Monarch 320 posiada składane półki boczne, będące blatami roboczymi przydatnymi do przygotowywania potraw. Piekarnik grilla umocowany jest na szafce, z czterema kołami. Wewnątrz szafki zmieścimy 11 kg butlę z gazem.

 

grill gazowy monarch 340

Grill gazowy Monarch 340 to model posiadający identyczne wyposażenie, powiększone o kuchenkę boczną znajdującą się na lewej półce. Gdy jej nie używamy, zamykamy pokrywę i wówczas otrzymujemy blat roboczy. Palnik wykorzystujemy do przygotowywania dodatków do grillowanych na rusztach rozmaitości. Grill gazowy Monarch 340 jest też przystosowany, aby na jego bocznej kuchence zastosować infraredowy palnik podczerwieni.

 

rożen monarch 390

Najlepiej wyposażonym modelem serii jest grill gazowy Monarch 390. Jest on najmniejszym grillem wyposażonym w klasyczny zestaw do grillowania na rożnie. Oprócz standardowego grillowania możemy więc użyć także rożna, by przygotować kurczaki, kebab lub większe porcje mięs. Wyposażenie grilla Monarch 390 zostało powiększone o zestaw rożna z napędem elektrycznym oraz dodatkowy tylny palnik opiekający potrawy na rożnie z boku.

 Grill Monarch 390

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium