do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń: 502 420 403 lub 512 922 386 Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Przyprawy do grillowania BBQ

Promocje
Grill gazowy Campingaz Classic EXS Seria 2
Grill gazowy Campingaz Classic EXS Seria 2
1 599,00 zł 1 199,00 zł
Szczypce Campingaz PREMIUM BBQ
Szczypce Campingaz PREMIUM BBQ
160,00 zł 139,00 zł
Producenci

Broil King Nowa oferta 2019

0

Tuż przed nowym sezonem grillowania zdradzamy szczegóły nowej oferty firmy Broil King, której produkty tworzone są z myślą o zaspokojeniu najbardziej wyrafinowanych gustów klientów. W nowy sezon wchodzimy z trzema nowymi grillami uzupełniającymi i tak już bogatą ofertę firmy. Wychodząc naprzeciw światowym trendom grillowania Broil King powiększa ofertę grillów przystosowanych do zasilania gazem z domowych instalacji.

Grill gazowy Regal XL

Największą nowością jest duży grill gazowy Broil King Regal XL. Wyznacznikiem wielkości jest tu symbol XL który przeznaczony jest dla największych grilli Broil King. Grill wyposażony jest w dwa niezależne piekarniki, w których znajdziemy 6 opatentowanych palników Dual-Tube™, 6  aromatyzerów Flav-R-Wave™ oraz 6 dwustronnych rusztów żeliwnych Flav-R-Cast™. Jak większość modeli segmentu Premium Regal XL ma kuchenką boczną i profesjonalny zestaw rożna z palnikiem i napędem elektrycznym. Nie ma tu szuflad, ale na ich miejscu znajdziemy półki ukryte za zamykanymi czarnymi drzwiami.

Grill gazowy Signet 320

Bardzo popularna seria Signet powiększa się o nowy grill gazowy Broil King Signet 320. Cechuje go prostota budowy i skromne wyposażenie dodatkowe. Największą jego zaletą jest piekarnik Therma-Cast™ wykonany z odlewu aluminium oraz elementy systemu PGT. Składane wykonane ze stali szlachetnej półki boczne, oraz drzwi szafki podnoszą jakość i doskonały wygląd Signeta 320.

Grill gazowy Regal 420 do zabudowy

Grill gazowy Regal 420 zajmuje miejsce wśród grillów przeznaczonych do zabudowy. To bardzo ciekawa propozycja szczególnie dla tych, którzy szukali tańszego grilla do zabudowy. Jest on znacznie tańszy od grilli serii Imperial przeznaczonych również do zabudowy. Nie znajdziemy w nim wprawdzie bocznej kuchenki ani rożna z palnikiem i napędem, ale pozostałe elementy grilla Regal 420 prezentują najwyższą jakość i nowoczesną technologię.

 

Stal szlachetna AISI 304

 

Dużo zmienia się też w grillach serii Imperial i Regal zarówno do zabudowy jak i wolnostojące na wózkach z kołami. W obu tych seriach zewnętrzne pokrywy piekarników, półki boczne, drzwi, panel kontrolny, listwy przy palnikowe i oczywiście palniki i aromatyzery wykonane będą z najwyższej jakościowo stali szlachetnej o symbolu AISI 304. Dzięki temu zostały wydłużone gwarancje na wszystkie elementy grilli wykonane ze stali AISI 304.

Grille Broil King na gaz ziemny

Wychodząc naprzeciw światowym trendom grillowania Broil King powiększą ofertę grillów  przystosowanych do zasilania gazem z domowych instalacji. To ukłon w kierunku wygody w obsłudze grilla, który eliminuje niedogodności związane z wymianą i użytkowaniem butli gazowych. Wymiana wiąże się zawsze z dźwiganiem pełnej ciężkiej butli o wadze około 25 kg, ale drugą niedogodnością jest kontrola spalania gazu i ocena jego zużycia co w przypadku butli stalowych jest dosyć trudne. Korzystając z grilla gaz ziemny zapominamy o tych uciążliwościach i możemy się skupić jedynie na grillowaniu.

Grille węglowe KAMADO

Broil King rozbudowuje również segment grilli węglowych wprowadzając do oferty nowe grille ze znanej już serii KEG. Obok obecnych na naszym rynku od  wielu lat grilli KEG 4000, w 2019 roku pojawią się również nowe modele Grill KEG 5000 i skromniejszy Grill KEG 2000.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium