do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? zadzwoń:512 111 199 lub 502 420 403Tel stacjonarny: (22) 756 89 12 lub (22) 756 89 15 

Produkt dnia
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSBIPSS

30 999,00 zł

szt.
Łopatka do obracania Inox Landmann
Łopatka do obracania Inox Landmann

42,50 zł

Nóż Inox Landmann
Nóż Inox Landmann

35,00 zł

Grill Gazowy Broil King ROYAL 320
Grill Gazowy Broil King ROYAL 320

2 499,00 zł

Grill gazowy Napoleon  Rogue 365 PK
Grill gazowy Napoleon Rogue 365 PK

2 799,00 zł

Grill Gazowy Broil King Imperial S 690
Grill Gazowy Broil King Imperial S 690

21 799,00 zł

szt.
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha
Grill elektryczny Krampouz Duo K BBQ/Plancha

3 660,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater +
Termometr Bezprzewodowy Meater +

459,00 zł

szt.
Termometr Bezprzewodowy Meater
Termometr Bezprzewodowy Meater

359,00 zł

Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą
Zestaw do Pizzy Landmann Selection z Łopatą

169,15 zł

Producenci

Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825, awangarda klasy Premium

0

Grille gazowe Napoleon Prestige PRO skupiają w swojej budowie i wyposażeniu wszystkie najnowsze rozwiązania, które są charakterystyczne dla najwyższej klasy Premium.

Grill gazowy Napolen Prestige PRO 825 to aktualnie najlepiej wyposażony grill gazowy dostępny również w Polsce. Jego charakterystyczny nieprzeciętny wygląd oraz doskonałe wyposażenie budzi zachwyt i pożądanie wielu miłośników grillowania. Grill Napoleon Prestige PRO 825 stawia do dyspozycji dwa niezależne piekarniki, których wnętrza wypełnione są dziewięcioma palnikami.

grill gazowy napoleon prestige pro 825

Kuchenka boczna

Dodatkowo na lewej półce grilla jest jeszcze jeden, dziesiąty dwustopniowy palnik boczny składający się z ceramicznego palnika infraredowego, połączonego z zewnętrznym palnikiem gazowym. To rozwiązanie zastosowane po raz pierwszy w kuchence bocznej pozwala na wykorzystanie różnorodnych metod grillowania. Specjalnie wyprofilowany ruszt żeliwny umieszczony nad tym palnikiem jest dwustronny. Jedna jego strona posiada wgłębienie gotowe do umieszczenia w nim klasycznego woka. Duga strona rusztu jest płaska, więc dostosowana do garnków i patelni.

palnik boczny napoleon prestige pro 825

Palniki podczerwieni do szybkiego grillowania

Dziewięć palników obsługujących główną powierzchnię grillowania podzielonych jest na dwa piekarniki. W mniejszym piekarniku znajdują się dwa palniki podczerwieni wyznaczające strefę grillowania w temperaturach osiągających nawet 8000 C. Jest to tzw. Sizzle Zone, w której grillujemy potrawy wymagających szybkiego grillowania w wysokich temperaturach. Tu grillujemy głównie soczyste steki. W tym piekarniku pomiędzy infraredami, czyli palnikami podczerwieni znajduje się prosty palnik tubowy. To dzięki niemu po wyłączeniu głównych palników, przygotowane steki odpoczywają w niższej temperaturze do czasu podania na stół.

 

palniki podczerwieni grill napoleon prestige pro 825

Duży piekarnik

Większy piekarnik Grilla gazowego Napoleon Prestige PRO 825 obsługuje pięć sprawdzonych w boju palników tubowych dużej mocy. Umieszczone są one pod stożkowymi aromatyzerami i stalowymi grubymi rusztami. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierne rozgrzanie grilla niezależnie od aktualnie panujących warunków atmosferycznych i pory roku. Szósty palnik umieszczony w tylnej ścianie piekarnika jest odpowiedzialny za opiekanie potraw obracających się na rożnie obrotowym. Tu również zastosowany został bardzo wydajny palnik podczerwieni, który opieka obracające się na rożnie potrawy dokładnie i szybko z każdej strony.

 

duży piekarnik grill napoleon prestige pro 825

Wyposażenie godne mistrza

Pozostałe elementy wyposażenia grilla zaprojektowano z największą dbałością o maksymalne ułatwienie obsługi urządzenia podczas grillowania i czyszczenia. Ciężkie podwójne pokrywy piekarników dzięki zastosowaniu systemu Easy Lift podnoszą się i opuszczają z zadziwiającą łatwością bez używania dużej siły. Szuflady i drzwi szafki dzięki systemowi Easy Glide zamykają się lekko i cicho z automatycznym domknięciem. W dwóch wysuwanych od przodu spod piekarników szufladach gromadzi się nadmiar tłuszczu, chroniąc jednocześnie palniki przed zapaleniem się. W panelu przednim grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 posiada wysuwany pojemnik na wiórki zapachowe, dzięki któremu możemy dodatkowo aromatyzować i podwędzać potrawy na rusztach. W prawą półkę grilla wmontowano pojemnik, który możemy wypełnić lodem, by zanurzyć w nim napoje lub wykorzystać go do sosów, którymi nasycamy potrawy.

 

półka boczna grill napoleon prestige pro 825

Oświetlenie dla nocnego grillowania

Wnętrze piekarników w grillu Napoleon Prestige PRO 825 jest oświetlone lampami odpornymi na wysoką temperaturę, dzięki czemu grillowanie po zmroku nie wymaga stosowania dodatkowego zewnętrznego oświetlenia. Dla ułatwienia obsługi również wnętrze szafek grilla posiada wmontowane lampy oświetlające półki.

lampy led w grillu napoleon prestige pro

Dopełnieniem wygody i wyjątkowego designu są podświetlane pokrętła dozujące dopływ gazu do palników. Mamy tu do wyboru gamę kilku kolorów podświetlających pokrętła palników. Kolor czerwony zarezerwowany jest dla tych palników, które są aktualnie włączone. Ciekawym rozwiązaniem jest także rzut świetlnego loga firmy Napoleon na podłoże przed grillem. Cały system oświetlenia grilla połączony jest z czujnikiem ruchu, który wyłączy lampy, gdy nie zarejestruje ruchu przed grillem przez 15 minut. Oczywiście każdy ruch spowoduje ponowne włączenie oświetlenia grilla.

dodatkowe oświetlenie w grillach gazowych napoleon

logo-rzut-na-podłoże-polgrill

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium