do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Promocje
Wędzarnia domowa Borniak UW-70
Wędzarnia domowa Borniak UW-70
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Cooler ogrodowy miętowy
Cooler ogrodowy miętowy
999,00 zł 775,00 zł
szt.
Cooler ogrodowy czerwony
Cooler ogrodowy czerwony
999,00 zł 775,00 zł
szt.
Cooler ogrodowy, styl klasyczny
Cooler ogrodowy, styl klasyczny
1 249,00 zł 970,00 zł
szt.
Cooler ogrodowy, wózek
Cooler ogrodowy, wózek
1 125,00 zł 870,00 zł
szt.
Cooler ogrodowy czarny
Cooler ogrodowy czarny
999,00 zł 775,00 zł
szt.
Produkt dnia
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 665 RSIB
Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 665 RSIB
18 999,00 zł
szt.
Cooler ogrodowy czerwony
Cooler ogrodowy czerwony
999,00 zł 775,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Grille gazowe Broil King Oferta 2017

Branża grillowa rozwija się bardzo prężnie, a rosnąca konkurencja na rynku zmusza producentów do jeszcze większych starań, aby to właśnie ich produkty zyskały największą popularność i co za tym idzie najlepiej trafiały w gusta miłośników spędzania czasu przy grillu. Wiodący światowi liderzy produkujący grille gazowe przedstawiają już swoje oferty na nowy sezon grillowania 2017, kusząc nowościami i technicznymi możliwościami oferowanych urządzeń. Jednym z liderów branży związanej z grillowaniem i wędzeniem jest kanadyjska firma Broil King, która jako jedna z pierwszych zaprezentowała grille gazowe i akcesoria do grillowania, które znajdą się o ofercie firmy w zbliżającym się sezonie. Oprócz znanych i sprawdzonych na naszym rynku produktów w poznamy kilka nowości zarówno w segmencie grilli gazowych jak i akcesoriów do grillowania.

 

grille broil king

W dalszym ciągu kierunek rozwoju firmy wyznaczają dwa największe grille gazowe serii Imperial XL, w których znajdziemy wszystko co aktualnie jest dostępne w dziedzinie grillowania. Srebrny wykonany ze stali szlachetnej wyposażony w dwa piekarniki grill Imperial XL S konkuruje tu z identycznym grillem w wersji czarnej Imperialem XL Black. Ten drugi w sezonie 2017 wyposażony będzie w 6 nowych stalowych dwustronnych rusztów, które będą miały wpływ na jakość i wygodę grillowania.

 

grill gazowy broil king imperial xl black

 

Nieco mniejsze, ale równie dobrze wyposażone to znane już i cieszące się dużym zainteresowaniem grille gazowe Broil King serii Regal. Grill Regal S590 Pro i Regal S490 Pro wykonane ze stali szlachetnej zadowolą najbardziej wymagających, którzy od segmentu Premium wymagają najwyższej jakości. Oba grille są identycznie wyposażone, a jedyną ich różnicą jest wielkość powierzchni grillowania.

 

grill gazowy broil king regal S590 PRO

 

Największą rodziną w ofercie firmy Broil King jest seria Baron reprezentowana przez 4 czarne niezawodne grille gazowe dostosowane wielkościami i wyposażeniem do potrzeb szerokiego kręgu odbiorców. Do tej serii należy największy 5 palnikowy grill gazowy Baron 590 wyposażony w rożen, kuchenkę boczną i żeliwny ruszt, oraz mniejszy 4 palnikowy identycznie wyposażony grill Baron 490. Grill Baron 440  wielkością równy 490 nie posiada jednak rożna obrotowego, a najmniejszy z Baronów to trzy palnikowy grill Baron 340.

 

grill gazowy broil king baron 590

 

Najbardziej klasycznymi modelami od lat goszczącym w ofercie firmy Broil King są, grill gazowy Signet 90 i grill gazowy Signet 40, które oprócz wyjątkowych zalet użytkowych zadziwiają doskonałym wyglądem. Przez ostatnie lata, również w Polsce grille te zyskały szerokie grono sympatyków, którzy wykorzystują ich wyjątkowe funkcje podczas częstych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Porównywalnym jest grill gazowy Sovereign 90, dysponujący nieco większą powierzchnią grillowania i stalowymi składanymi półkami. Podobnie jak inne modele sygnowane symbolem "90" również on posiada obrotowe rożno i kuchenką gazową na lewej półce.

 

grill gazowy broil king sovereign 90

 

Bardzo dużą popularnością cieszyły się zawsze grille serii Monarch, które po licznych modernizacjach należą do najlepiej sprzedających się modeli Broil King ostatnich lat. Wśród nich znajduje się najmniejszy produkowany obecnie wyposażony w rożen obrotowy i kuchenkę boczną grill gazowy Monarch 390. Grille Monarch 340 i Monarch 320, mają taką samą powierzchnię grillowania, ale pierwszy nie posiada rożna obrotowego, a drugi nie posiada ani rożna ani kuchenki bocznej.

 

 grill gazowy broil king monarch 340

 

Dwa posiadające podstawowe wyposażenie modele Broil King to grill gazowy Royal 340 i Royal 320. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grillami gazowymi, oraz tych, którzy dysponują mniejszymi powierzchniami przeznaczonymi na grill.

 

grill gazowy broil king Royal 340

 

Nowością jest grill gazowy Gem 320 wyposażony w trzy palniki tubowei trzy aromatyzery dla zwiększenia wygody grillowania i osiągania wyjątkowego smaku przygotowywanych potraw. Piekarnik i szafka montowane są do termo nylonowego wózka wyposażonego w dwa duże koła, co z kolei zwiększa mobilność jaką posiada grill gazowy Gem 320. Opuszczane półki boczne, solidna szafka na butlę gazową zapewniająca sztywność całej konstrukcji, oraz zastosowanie tacki na tłuszcz to główne zalety nowego grilla gazowego Gem 320.

 

grill gazowy broil king Gem 320

 

Kolejną nowością Broil Kinga jest mobilny grill gazowy Porta Chef 320 który przystosowany został do składania i częstego przenoszenia w różne miejsca grillowania. Grill Porta-Chef 320 posiada trzy palniki tubowe i aromatyzery polepszające jakość grillowania i ułatwiające obsługę. Jednak zamiast szafki pod grillem są tu cztery wyjmowane stabilne nogi, na których osadzony jest korpus i piekarnik grilla. Składane półki boczne i budowa piekarnika grilla Porta-Chef 320 pozwala na maksymalne zmniejszenie wymiarów grilla i złożenie go do rozmiarów umożliwiających przenoszenie i przewożenie wykorzystując do tego uchwyt rączki piekarnika. Ponowne zmontowanie grilla i przygotowanie do użytkowania jest bardzo proste i będzie trwało najwyżej minutę.

 

grill gazowy broil king porta-chef 320

 

Użytkownicy tego grilla otrzymują możliwość dokupienia do grilla wózka i używania go w wersji Porta-Chef 320 z wózkiem. Stabilny wózek wyposażony jest w dwa duże koła i podpórki stabilizujące dzięki którym bez składania możemy manewrować grillem np. na tarasie lub w ogrodzie.

Listę nowych akcesoriów otwiera linia tańszych pokrowców do grilli Broil King oznaczona symbolem Select. Pokrowce dedykowane są do wybranych grilli Broil King i mimo, że są tańsze z powodzeniem zabezpieczą urządzenia przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, oraz brudem i kurzem.

 

pokrowiec select broil king

 

Ciekawą nowością będzie również seria wąskich żeliwnych woków, stalowych płyt do grillowania oraz brytfanny dopasowane do piekarników nawet mniejszych grilli Broil King. Będzie w nich łatwiej przygotowywać potrawy, a ich rozmiary pozwolą na optymalne wykorzystanie powierzchni rusztów grilla.

akcesoria broil king

W nowej ofercie pojawi się również głęboka brytfanna ze stali szlachetnej dedykowana do używania razem z rożnem obrotowym. W grillach posiadających rożen, po wyjęciu rusztów brytfannę tą ustawiamy na aromatyzerach. Jej zadaniem jest przyjmowanie skapujących tłuszczy, którymi polewamy obracające się na rożnie potrawy.

 

brytfanna broil king

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl